رائفی‌پور: دشمنان به دنبال تهی کردن نماد صهیونیست ستیزی احمدی نژاد هستند

صهیونیست‌ها در انیمیشن‌سازی‌های جدید خود سعی در تطبیق موش با مسلمانان دارند


این کارشناس دشمن شناسی تاکید کرد: تغییر مفهوم نمایه نیازمند کار دائمی خاص بر روی کودکان است که با توقف کار نمایه به مفهوم اصلی خود باز می‌گردد.

رائفی پور در رابطه با انیمیشن «میکی ماوس» گفت: در اروپا از یهودیان با عنوان موش کثیف یاد می‌شد و موش را نماد زراندوزی، شبکه مخفی، زاد و ولد تصاعدی می‌دانستند.

وی افزود: صهیونیست‌ها که در آن فضا نمی‌توانستند اروپاییان را از به کاربردن این لفظ منع کنند، سعی کردند موش را از این صفات مذموم تهی کنند و در این راه از انیمیشن میکی ماوس بهره گرفتند که در آن موش در برابر همه توطئه‌ها می‌ایستد و موفق می‌شود.

این کارشناس دشمن شناسی گفت: همزمان با پخش این کارتون، عروسک و مجسمه‌های موش روانه بازار می‌شود تا همگان با آن مانوس شوند، سپس کارتون تام و جری را ساخته شد تا به یهودیان پیام دهد که می‌توانند دشمنان خود را عاجز کنند.

رائفی پور با تاکید بر اینکه هرگاه موج رسانه‌ای قطع شود، نمایه به مفهوم اصلی خود باز می‌گردد، گفت: ادامه این روند برای آنان هزینه‌های مالی سنگینی داشت؛ بنابراین با توقف انیمیشن سازی و بازگشت نمایه موش به صفات اصلی خود سعی در تطبیق آن با مسلمانان کردند، چنانچه در کارتون «موش سرآشپز» موش را با شمشیر دو تیغه و قوس دار عربی نمایش می‌دهند.

بسیاری از نمادهایی که بکار می‌برند، تاریخی نیست و از سایر فرهنگ‌ها مصاره شده

وی با اشاره به موارد مصادره نمادهای مسلمانان و ایرانیان توسط دشمنان گفت: نماد ماه و خورشید که متعلق به مسلمانان بود توسط طیفی از فراماسونرها مصادره شد، همچنین صلیب شکسته که به عنوان نماد هیتلر شناخته می‌شود در اصل همان نماد چرخ خورشید ایرانیان است.

برخی تصاویر در ذهن فرد اثر نمادی می‌گذارد بدون آنکه فرد نمادی دیده باشد

این کارشناس دشمن شناسی افزود: در 95 درصد فیلم‌ها این‌گونه است که نمادی را تجزیه می‌کنند و هر جزء آن را در گوش‌ای از تصویر نشان می‌دهند و ذهن بیننده ناخودآگاه نماد را به صورت کامل می‌بیند و از این راه حس اسلام ستیزی و ایران ستیزی را در مخاطبان خود بوجود می‌آورند.

از نمادهایی استفاده می‌کنند که قابلیت تعمیم داشته باشد

رائفی پور گفت: صهیونیست‌ها سعی می‌کنند از نمادهایی که تعمیم پذیر هستند، استفاده کنند؛ مانند نماد ستاره که از چهار پر تا ستاره نه پر را در بر می‌گیرد و همین نماد ستاره هم جزو نمادهای مصادره‌ای است؛ زیرا تا قرن هفتم هیچ اثری در کتب آن‌ها از این نماد نیست.

احمدی نژاد نماد صهیونیست ستیزی

وی با بیان اینکه گاهی برخی افراد تبدیل به نماد می‌شوند، گفت: زمانی که احمدی نژاد نماد صهیونیست ستیزی شد، دشمنان بهترین راه را تهی کردن این نماد دیدند و سعی در برجسته کردن اردوغان و نماد کردن وی نمودند تا بتوانند از این نماد به نفع خود استفاده کنند و حتی در این راستا رسانه‌های صهیونیستی روی درگیری لفظی او با شیمون پرز مانور دادند.
 
این کارشناس دشمن‌شناسی تأکید کرد: زمانی که ایران از ملک عبدالله اردنی دعوت کرد کاملا به هدف تهی کردن احمدی نژاد نماد به عنوان نماد صهیونیست ستیزی دست یافتند.
/ 0 نظر / 10 بازدید